Eidsvoll Orienteringslag

Eidsvoll Orienteringslag

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 12 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Nattløp 5
Eidsvoll Orienteringslag  
Staviåsen   Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Kraftløpet
Eidsvoll Orienteringslag  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 20:00 - 21:00
Nattløp 3
Eidsvoll Orienteringslag  
Hasler   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 20:00 - 21:00
Nattløp 2
Eidsvoll Orienteringslag  
Sedsvoll skole   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 20:00 - 21:30
Nattløp 1 2020
Eidsvoll Orienteringslag  
Hei! Det er tid for å lade hodelyktene! …   Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
EOL-karusell løp 7
$item.username  
Orienteringsløp for alle i Styrimarka. Påmelding…   Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
"Drømmemila" - Raumarkarusell løp 3
$item.username  
Orienteringløp for alle på Dokkenmoen. Påmelding…   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
EOL-trening
$item.username  
Orienteringstrening for barn og ungdom. Oppmøte…   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
EOL Trening
$item.username  
Trening for rekrutter og ungdom. Oppmøte ved…   Les mer  
Thu 13 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Klubbkarusell løp 6
Eidsvoll Orienteringslag  
Kart: Råholt skog Arena: Råholt skole Merket…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline